36 C
Antalya
Cuma, Ağustos 14, 2020
Ana Sayfa Belediyeler Batman Kent Konseyi yarın toplanacak

Batman Kent Konseyi yarın toplanacak

Batman Kent Konseyi, uzun bir aradan sonra Batman’da bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra dernek, oda, vakıf ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katılımıyla tekrar toplanıyor.

 

Kent Konseyi Genel Sekreter Vekili Muhammed Mensur Yüksel, Batman Barosu konferans salonunda 29 Aralık 2019 pazar günü sabah saat 10.00’da yapılacak olağanüstü toplantıya; Batman Belediyesinin yanı sıra Batman’da bulunan kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, Batman’da faaliyet gösteren oda, dernek, vakıf, STK temsilcileri ile mahalle muhtarlarının katılım göstermelerini beklediklerini söyledi.

- Sponsorlu İçerik -

 

183 üyesi bulunan Kent Konseyi, 1 başkan ve 2 üyeden oluşan Divan Kurulu Seçimi, çalışma yönergesinin görüşülmesi ve oylanması, 1 başkan 2 üyeden oluşan Tasnif Kurulunun Seçimi, Kent Konseyi Başkanının seçimi, Kent Konseyi Yürütme Kurulu Seçimi gibi organların seçimini gerçekleştirecek.

Gündem

CHP’li Turan Aydoğan’dan Galata Kulesi tepkisi: “Düşman kıymaz!”

CHP İstanbul Milletvekili Avukat Turan Aydoğan 12 Mart'ta İBB'nin yetki alanından çıkarılan Galata Kulesi'ne Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restorasyon adı altında yaptırılan yıkımı...