İl il milletvekili listesi

Seçimlerin ardından hangi ilden hangi isimlerin milletvekili oldukları belli oldu. Lİste şöyle:

Gündem 15.05.2023, 14:27 15.05.2023, 15:18
İl il milletvekili listesi

ADANA

Ömer Çelik – AKP
Ahmet Zenbilci – AKP
Sunay Karamık – AKP
Abdullah Doğru – AKP
Faruk Aytek – AKP
Orhan Sümer – CHP
Müzeyyen Şevkin – CHP
Burhanettin Bulut – CHP
Sadullah Kısacık – CHP
Ayhan Barut – CHP
Muharrem Varlı – MHP
Ayşe Sibel Ersoy – MHP
Ayyüce Türkeş Taş – İYİ Parti
Bilal Bilici – İYİ Parti
Tülay Hatimoğulları Oruç – Yeşil Sol Parti

ADIYAMAN

Resul Kurt – AKP
İshak Şan – AKP
Mustafa Alkayış – AKP
Hüseyin Özhan – AKP
Abdurrahman Tutdere – CHP

AFYONKARAHİSAR

Ali Özkaya – AKP
İbrahim Yurdunuseven – AKP
Hasan Arslan – AKP
Burcu Köksal – CHP
Mehmet Taytak – MHP
Hakan Şeref Olgun – İYİ Parti

AĞRI

Ruken Kilerci – AKP
Sırrı Sakık – YeşiL Sol Parti
Nejla Demir – Yeşil Sol Parti
Heval Bozdağ – Yeşil Sol Parti

AKSARAY

Cengiz Aydoğdu – AKP
Hüseyin Altınsoy – AKP
Ramazan Kaşlı – MHP
Turan Yaldır – İYİ Parti

AMASYA

Haluk İpek – AKP
Hasan Çilez – AKP
Reşat Karagöz – CHP

ANKARA 1. BÖLGE

Yıldırım Tuğrul Türkeş – AKP
Jülide Sarıeroğlu – AKP
Murat Alparslan – AKP
Zehranur Aydemir – AKP
Gamze Taşçıer – CHP
Deniz Demir – CHP
Onur Konuralp – CHP
Sadullah Ergin – CHP
Mustafa Nedim Yamalı – CHP
Aliye Timisi Ersever – CHP
Mevlüt Karakaya – MHP
Koray Aydın – İYİ Parti
Ahmet Eşref Fakıbaba – İYİ Parti

ANKARA 2. BÖLGE

Vedat Bilgin – AKP
Lütfiye Selva Çam – AKP
Orhan Yegin – AKP
Zeynep Yıldız – AKP
Osman Gökçek – AKP
Kurtacan Çelebi – AKP
Murat Emir – CHP
İdris Şahin – CHP
Semra Dinçer – CHP
Sadir Durmaz – MHP
Adnan Beker – İYİ Parti

ANKARA 3. BÖLGE

Fuat Oktay – AKP
Leyla Şahin Usta – AKP
Ömer İleri – AKP
Asuman Erdoğan – AKP
Ahmet Fethan Baykoç – AKP
Tekin Bingöl – CHP
Umut Akdoğan – CHP
Mesut Doğan – CHP
Aylin Yaman – CHP
Yaşar Yıldırım – MHP
Yüksel Arslan – İYİ Parti
Kürşad Zorlu – İYİ Parti

ANTALYA

Mevlüt Çavuşoğlu – AKP
Mustafa Köse – AKP
Tuba Vural Çokal – AKP
Kemal Çelik – AKP
Atay Uslu – AKP
İbrahim Ethem Taş – AKP
Sururi Çorabatır – CHP
Cavit Arı – CHP
Aliye Coşar – CHP
Serap Yazıcı Özbudun – CHP
Şerafettin Kılıç – CHP
Mustafa Erdem – CHP
Abdurrahman Başkan – MHP
Hilmi Durgun – MHP
Uğur Poyraz – İYİ Parti
Aykut Kaya – İYİ Parti
Hakkı Saruhan Oluç – Yeşil Sol Parti

ARDAHAN

Kaan Koç – AKP
Özgür Erdem İncesu – CHP

ARTVİN

Faruk Çelik – AKP
Uğur Bayraktutan – CHP

AYDIN

Mustafa Savaş – AKP
Seda Sarıbaş – AKP
Ömer Özmen – AKP
Bülent Tezcan – CHP
Hüseyin Yıldız – CHP
Süleyman Bülbül – CHP
Evrim Karakoz – CHP
Ömer Karakaş – İYİ Parti

BALIKESİR

İsmail Ok – AKP
Belgin Uygur – AKP
Mustafa Canbey – AKP
Ali Taylan Öztaylan – AKP
Ensar Aytekin – CHP
Serkan Sarı – CHP
Burak Dalgın – CHP
Ekrem Gökay Yüksel – MHP
Turhan Çömez – İYİ Parti

BARTIN

Yusuf Ziya Aldatmaz – AKP
Aysu Bankoğlu – CHP

BATMAN

Ferhat Nasıroğlu – AKP
Keskin Bayrındır – Yeşil Sol Parti
Zeynep Oduncu – Yeşil Sol Parti
Mehmet Rüştü Tiryaki – Yeşil Sol Parti
Nurten Ertuğrul – Yeşil Sol Parti

BAYBURT

Orhan Ateş – AKP

BİLECİK

Halila Eldemir – AKP
Yaşar Tüzün – CHP

BİNGÖL

Feyzi Berdibek – AKP
Zeki Korkutata – AKP
Ömer Faruk Hülakü – Yeşil Sol Parti

BİTLİS

Turan Bedirhanoğlu – AKP
Hüseyin Olan – Yeşil Sol Parti
Semra Çağlar Gökalp – Yeşil Sol Parti

BOLU

Yüksel Coşkunyürek – AKP
Türker Ateş – CHP
İsmail Akgül – MHP

BURDUR

Adem Korkmaz – AKP
Mustafa Oğuz – AKP
İzzet Akbulut – CHP

BURSA 1. BÖLGE

Efkan Ala – AKP
Refik Özen – AKP
Ahmet Kılıç – AKP
Emine Yavuz Gözgeç – AKP
Mustafa Yavuz – AKP
Kayıhan Pala – CHP
Nurhayat Altaca Kayışoğlu – CHP
Mehmet Atmaca – CHP
İsmet Büyükataman – MHP
Yüksel Selçuk Türkoğlu – İYİ Parti

BURSA 2. BÖLGE

Mustafa Varank – AKP
Ayhan Salman – AKP
Osman Mestan – AKP
Emel Gözükara Durmaz – AKP
Muhammet Müfit Aydın – AKP
Hasan Öztürk – CHP
Cemalaettin Kani Torun – CHP
Orhan Sarıbal – CHP
Feyzi Zırhoğlu – MHP
Hasan Toktaş – İYİ Parti

ÇANAKKALE

Ayhan Gider – AKP
İsmet Güneşhan – CHP
Özgür Ceylan – CHP
Rıdvan Uz – İYİ Parti

ÇANKIRI

Muhammet Emin Akbaşoğlu – AKP
Pelin Yılık – MHP

ÇORUM

Yusuf Ahlatçı – AKP
Oğuzhan Kaya – AKP
Mehmet Tahtasız – CHP
Vahit Kayrıcı – MHP

DENİZLİ

Cahit Özkan – AKP
Şahin Tin – AKP
Nilgün Ök – AKP
Gülizar Biçer Karaca – CHP
Şeref Arpacı – CHP
Sema Silkin Ün – CHP
Yasin Öztürk – İYİ Parti

DİYARBAKIR

Mehmet Galip Ensarioğlu – AKP
Mehmet Sait Yaz – AKP
Suna Kepolu Ataman – AKP
Mustafa Sezgin Tanrıkulu – CHP
Berdan Öztürk – Yeşil Sol Parti
Halide Türkoğlu – Yeşil Sol Parti
Osman Cengiz Çandar – Yeşil Sol Parti
Adalet Kaya – Yeşil Sol Parti
Serhat Eren – Yeşil Sol Parti
Sevilay Çelenk Özen – Yeşil Sol Parti
Mehmet Kamaç – Yeşil Sol Parti
Ceylan Akça Cupolo – Yeşil Sol Parti

DÜZCE

Ayşe Keşir – AKP
Ercan Öztürk – AKP
Talih Özcan – CHP

EDİRNE

Fatma Aksal – AKP
Ediz Ün – CHP
Ahmet Baran Yazgan – CHP
Mehmet Akalın – İYİ Parti

ELAZIĞ

Erol Keleş – AKP
Ejder Açıkkapı- AKP
Mahmut Rıdvan Nazırlı – AKP
Gürsel Erol – CHP
Semih Işıkver – MHP

ERZİNCAN

Süleman Karaman – AKP
Mustafa Sarıgül – CHP

ERZURUM

Selami Altınok – AKP
Fatma Öncü – AKP
Mehmet Emin Öz – AKP
Abdurrahim Fırat – AKP
Kamil Aydın – MHP
Meral Danış Beştaş – Yeşil Sol Parti

ESKİŞEHİR

Fatih Dönmez – AKP
Ayşen Gürcan – AKP
Utku Çakırözer – CHP
Jale Nur Süllü – CHP
İbrahim Arslan – CHP
İdris Nebi Hatipoğlu – İYİ Parti

ANTEP

Abdulhamit Gül – AKP
Mehmet Eyup Özkeçeci – AKP
Ali Şahin – AKP
Derya Bakbak – AKP
Mesut Bozatlı- AKP
Şehzade Demir – AKP
İrfan Çelikaslan – AKP
Bünyamin Bozgeyik – AKP
Hasan Öztürkmen – CHP
Melih Meriç – CHP
Ertuğtul Kaya – CHP
Sermet Atay – MHP
Mehmet Mustafa Gürban – İYİ Parti
Sevda Karaca Demir – Yeşil Sol Parti

GİRESUN

Nazım Elmas – AKP
Ali Temür – AKP
Elvan Işık Gezmiş – CHP
Ertuğrul Gazi Konal – MHP

GÜMÜŞHANE

Celalettin Köse – AKP
Musa Küçük – MHP

HAKKARİ

Vezir Coşkun Parlak – Yeşil Sol Parti
Öznur Bartın – Yeşil Sol Parti
Onur Düşünmez – Yeşil Sol Parti

HATAY

Adem Yeşildal – AKP
Abdulkadir Özel – AKP
Hüseyin Yayman – AKP
Kemal Karahan – AKP
Mehmet Güzelmansur – CHP
Nermin Yıldırım Kara – CHP
Servet Mullaoğlu – CHP
Necmettin Çalışkan – CHP
Lütfi Kaşıkçı – MHP
Adnan Şefik Çirkin – İYİ Parti
Can Atalay – TİP

IĞDIR

Cantürk Alagöz – AKP
Yılmaz Hun – Yeşil Sol Parti

ISPARTA

Mehmet Uğur Göksöz – AKP
Hikmet Yalım Halıcı – CHP
Hasan Basri Sönmez – MHP
Aylin Cesur – İYİ Parti

İSTANBUL 1. BÖLGE

Murat Kurum – AKP
Erkan Kandemir – AKP
Hasan Turan – AKP
Müşerref Pervin Tuba Durgut – AKP
Hulusi Şentürk – AKP
Hulki Cevizoğlu – AKP
Tuğba Işık Ercan – AKP
İsmail Erdem – AKP
Yahya Çelik – AKP
Behiye Eker – AKP
Serkan Bayram – AKP
Ümmü Gülşen Öztürk – AKP
Azmi Ekinci – AKP
Nurettin Alan – AKP
Oğuz Kaan Salıcı – CHP
Gamze Akkuş İlgezdi – CHP
Fethi Açıkel – CHP
Gökhan Günaydın CHP
Birol Aydın – CHP
Ahmet Ersagun Yücel – CHP
Elif Esen – CHP
Hasan Karal – CHP
Cemal Enginyurt – CHP
Selim Temurci – CHP
Ali Gökçek – CHP
Suat Özçağdaş – CHP
Edip Semih Yalçın – MHP
İzzet Ulvi Yönter – MHP
Nimet Özdemir – İYİ Parti
Burak Akburak – İYİ Parti
Mustafa Cihan Paçacı – İYİ Parti
Sırrı Süreyya Önder – Yeşil Sol Parti
Kezban Konukçu – Yeşil Sol Parti
Sera Kadıgil – TİP
Suat Pamukçu – Yeniden Refah Partisi

İSTANBUL 2. BÖLGE

Süleyman Soylu – AKP
Halit Yerebakan – AKP
Rabia İlhan – AKP
Önder Aksakal – AKP
Mustafa Demir – AKP
İsmail Emrah Karayel – AKP
Zafer Sırakaya – AKP
Büşra Paker – AKP
Sevan Sıvacıoğlu – AKP
Derya Ayaydın – AKP
Adem Yıldırım – AKP
Sena Nur Çelik – AKP
Namık Tan – CHP
Yunus Emre- CHP
Gökan Zeybek – CHP
Enis Berberoğlu – CHP
Mustafa Kaya – CHP
Yüksel Mansur Kılınç – CHP
İsa Mesih Şahin – CHP
Evrim Rızvanlıoğlu – CHP
Celal Adan – MHP
Mehmet Satuk Buğra Kavuncu – İYİ Parti
Mehmet Selim Ensarioğlu – İYİ Parti
Cengiz Çiçek – Yeşil Sol Parti
Özgül Saki – Yeşil Sol Parti
Ahmet Şık – TİP
Fatih Erbakan – Yeniden Refah Partisi

İSTANBUL 3. BÖLGE

Numan Kurtuluş – AKP
Özlem Zengin – AKP
Cüneyt Yüksel – AKP
Zekeriya Yapıcıoğlu – AKP
Halis Dalkılıç – AKP
Rümeysa Kadak – AKP
Oğuz Üçüncü – AKP
Bayram Şenocak – AKP
Şamil Ayrım – AKP
Seda Gören Bölük – AKP
Nilhan Ayan – AKP
Yıldız Konal Süslü – AKP
Şengül Karslı – AKP
Yücel Arzen Hacıoğulları – AKP
Engin Altay – CHP
Erdoğan Toprak – CHP
Türkan Elçi – CHP
İlhan Kesici – CHP
Zeynel Emre – CHP
Mustafa Yeneroğlu – CHP
Bülent Kaya – CHP
Doğan Demir – CHP
Özgür Karabat – CHP
Medeni Yılmaz – CHP
Turan Taşkın Özer – CHP
Feti Yıldız – MHP
İsmail Faruk Aksu – MHP
Ersin Beyaz – İYİ Parti
Seyithan İzsiz – İYİ Parti
Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu – İYİ Parti
Çiğdem Kılıçgün Uçar – Yeşil Sol Parti
İskender Bayhan – Yeşil Sol Parti
Çiçek Otlu – Yeşil Sol Parti
Celal Fırat – Yeşil Sol Parti
Erkan Baş – TİP
Doğan Bekin – Yeniden Refah Partisi

İZMİR 1. BÖLGE

Mehmet Muharrem Kasaoğlu – AKP
Mahmut Atilla Kaya – AKP
Şebnem Bursalı – AKP
Mehmet Ali Çelebi – AKP
Yüksel Taşkın – CHP
Tuncay Özkan – CHP
Sevda Erdan Kılıç – CHP
Murat Bakan – CHP
Ednan Arslan – CHP
Seda Kaya Ösen – CHP
Haydar Altıntaş – CHP
Dursun Müsavat Dervişoğlu – İYİ Parti
Ümit Özlale – İYİ Parti
Burcugül Çubuk – Yeşil Sol Parti

İZMİR 2. BÖLGE

Eyyüp Kadir İnan – AKP
Fehmi Alpay Özalan – AKP
Ceyda Bölünmez Çankırı – AKP
Yaşar Kırkpınar – AKP
Gökçe Gökçen – CHP
Rıfat Turuntay Nalbantoğlu – CHP
Rahmi Aşkın Türeli – CHP
Mahir Polat – CHP
Mehmet Salih Uzun – CHP
Deniz Yücel – CHP
Mustafa Bilici – CHP
Taner Osmanağaoğlu – MHP
Hüsmen Kırkpınar – İYİ Parti
İbrahim Akın – Yeşil Sol Parti

MARAŞ

Vahit Kirişçi – AKP
Ömer Oruç Bilal Debgici – AKP
Mevlüt Kurt – AKP
Tuba Köksal – AKP
Mehmet Şahin – AKP
Ali Öztunç – CHP
Zuhal Karakoç Dora – MHP
Turan Şahin – MHP

KARABÜK

Cem Şahin – AKP
Durmuş Ali Keskinkılıç – AKP
Cevdet Akay – CHP

KARAMAN

Selman Oğuzhan Eser – AKP
Osman Sağlam – AKP
İsmail Atakan Ünver – CHP

KARS

Adem Çalkın – AKP
İnan Akgün Alp – CHP
Gülistan Kılıç Koçyiğit – Yeşil Sol Parti

KASTAMONU

Halil Uluay – AKP
Fatma Serap Ekmekci – AKP
Hasan Baltacı – CHP

KAYSERİ

Hulusi Akar – AKP
Ayşe Böhürler – AKP
Şaban Çopuroğlu – AKP
Murat Cahid Cıngı – AKP
Sayın Bayar Özsoy – AKP
Aşkın Genç – CHP
Mahmut Arıkan – CHP
İsmail Özdemir – MHP
Mustafa Baki Ersoy – MHP
Dursun Ataş – İYİ Parti

KIRIKKALE

Mustafa Kaplan – AKP
Ahmet Önal – CHP
Halil Öztürk – MHP

KIRKLARELİ

Ahmet Gökhan Sarıçam – AKP
Vecdi Gündoğdu – CHP
Fahri Özkan – CHP

KIRŞEHİR

Necmettin Erkan – AKP
Metin İlhan – CHP

KİLİS

Ahmet Salih Dal – AKP
Mustafa Demir – MHP

KOCAELİ

Sadettin Hülagü – AKP
Radiye Sezer Katırcıoğlu – AKP
Veysal Tipioğlu – AKP
Mehmet Akif Yılmaz – AKP
Cemil Yaman – AKP
Sami Çakır – AKP
Mühip Kanko – CHP
Harun Özgür Yıldızlı – CHP
Hasan Bitmez – CHP
Nail Çiler – CHP
Saffet Sancaklı – MHP
Lütfü Türkkan – İYİ Parti
Ömer Faruk Gergerlioğlu – Yeşil Sol Parti
Mehmet Aşıla – Yeniden Refah

KONYA

Tahir Akyürek – AKP
Orhan Erdem – AKP
Selman Özboyacı – AKP
Meryem Göka – AKP
Abdullah Ağralı – AKP
Mehmet Baykan – AKP
Ziya Altunyaldız – AKP
Latif Selvi – AKP
Mustafa Hakan Özer – AKP
Barış Bektaş – CHP
Hasan Ekici – CHP
Mustafa Kalaycı – MHP
Konur Alp Koçak – MHP
Ünal Karaman – İYİ PARTİ
Ali Yüksel – Yeniden Refah

KÜTAHYA

Adil Biçer – AKP
İsmail Çağlar Bayırcı – AKP
Mehmet Demir – AKP
Ali Fazıl Kasap – CHP
Ahmet Erbaş – MHP

MALATYA

Bülent Tüfenkci – AKP
İhsan Koca – AKP
İnanç Sira Karaölmeztoprak – AKP
Abdurrahman Babacan – AKP
Veli Ağbaba – CHP
Mehmet Celal Fendioğlu – MHP

MANİSA
Bahadır Yenişehirlioğlu – AKP
Murat Baybatur – AKP
Tamer Akkal – AKP
Ahmet Mücahit Arnıç – AKP
Özgür Özel – CHP
Ahmet Vehbi Bakıroğlu – CHP
Bekir Başevirgen – CHP
Selma Aliye Kavaf – CHP
Erkan Akçay – MHP
Şenol Suat – İYİ Parti

MARDİN

Faruk Kılıç – AKP
Muhammet Adak – AKP
Salihe Aydeniz – Yeşil Sol Parti
Kamuran Tanhan – Yeşil Sol Parti
Beritan Güneş Altın – Yeşil Sol Parti
George Aslan – Yeşil Sol Parti

MERSİN

Nureddin Nebati – AKP
Ali Kıratlı – AKP
Havva Siber Söylemez – AKP
Faruk Dinç – AKP
Ali Mahir Başarır – CHP
Gülcan Kış – CHP
Mehmet Emin Ekmen – CHP
Talat Dinçer – CHP
Hasan Ufuk Çakır – CHP
Levent Uysal – MHP
Burhanettin Kocamaz – İYİ Parti
Ali Bozan – Yeşil Sol Parti
Perihan Koca – Yeşil Sol Parti

MUĞLA

Kadem Mete – AKP
Yakup Otgöz – AKP
Cumhur Uzun – CHP
Gizem Özcan – CHP
Süreyya Öneş Derici – CHP
Selçuk Özdağ – CHP
Metin Ergün – İYİ Parti

MUŞ

Mehmet Emin Şimşek – AKP
Sezai Temelli – Yeşil Sol Parti
Sümeyye Boz – Yeşil Sol Parti

NEVŞEHİR

Süleyman Özgün – AKP
Emre Çalışkan – AKP
Filiz Kılıç – CHP

NİĞDE

Cevahir Uzkurt – AKP
Ömer Fethi Gürer – CHP
Cumali İnce – MHP

ORDU

Mahmut Özer – AKP
İbrahim Ufuk Kaynak – AKP
Mustafa Hamarat – AKP
Seyit Torun – CHP
Mustafa Adıgüzel – CHP
Naci Şanlıtürk – MHP

OSMANİYE

Derya Yanık – AKP
Seydi Gülsoy – AKP
Asu Kaya Gedik – CHP
Devlet Bahçeli – MHP

RİZE

Muhammed Avcı – AKP
Harun Mertoğlu – AKP
Tahsin Ocaklı – CHP

SAKARYA

Lütfi Bayraktar – AKP
Çiğdem Erdoğan Atabek – AKP
Ali İnci – AKP
Ertuğrul Kocacık – AKP
Murat Kaya – AKP
Ayça Taşkent – CHP
Muhammet Levent Bülbül – MHP
Ümit Dikbayır – İYİ Parti

SAMSUN

Mehmet Muş – AKP
Çiğdem Karaaslan – AKP
Yusuf Ziya Yılmaz – AKP
Orhan Kırcalı – AKP
Ersan Aksu – AKP
Murat Çan – CHP
Mehmet Karaman – CHP
İlyas Topsakal – MHP
Erhan Usta – İYİ Parti

SİİRT

Mervan Gül – AKP
Tuncer Bakırhan – Yeşil Sol Parti
Sabahat Erdoğan Sarıtaş – Yeşil Sol Parti

SİNOP

Nazım Maviş – AKP
Barış Karadeniz – CHP

SİVAS

Abdullah Güler – AKP
Hakan Aksu – AKP
Rukiye Toy – AKP
Ulaş Karasu – CHP
Ahmet Özyürek – MHP

URFA

Bekir Bozdağ – AKP
Abdulkadir Emin Önen – AKP
Abdürrahim Dursak – AKP
Mehmet Ali Cevheri – AKP
Cevahir Asuman Yazmacı – AKP
İbrahim Eyyüpoğlu – AKP
Hikmet Başak – AKP
Mehmet Faruk Pınarbaşı – AKP
Mahmut Tanal – CHP
İbrahim Özyavuz – MHP
Mithat Sancar – Yeşil Sol Parti
Ömer Öcalan – Yeşil Sol Parti
Dilan Kunt Ayan – Yeşil Sol Parti
Ferit Şenyaşar – Yeşil Sol Parti

ŞIRNAK

Arslan Tatar – AKP
Nevroz Uysal – Yeşil Sol Parti
Mehmet Zeki İrmez – Yeşil Sol Parti
Ayşegül Doğan – Yeşil Sol Parti

TEKİRDAĞ

Mestan Özcan – AKP
Gökhan Diktaş – AKP
Çiğdem Koncagül – AKP
Faik Öztrak – CHP
İlhami Özcan Aygün – CHP
Cem Avşar – CHP
Nurten Yontar- CHP
Selcan Hamşıoğlu- İYİ Parti

TOKAT

Yusuf Beyazıt – AKP
Mustafa Arslan – AKP
Cüneyt Aldemir – AKP
Kadim Durmaz – CHP
Yücel Bulut – MHP

TRABZON

Adil Karaismailoğlu – AKP
Mustafa Şen – AKP
Yılmaz Büyükaydın – AKP
Vehbi Koç – AKP
Sibel Suiçmez – CHP
Yavuz Aydın – İYİ Parti

DERSİM

Ayten Kordu – Yeşil Sol Parti

UŞAK

İsmail Güneş – AKP
Fahrettin Tuğrul – AKP
Ali Karaoba – CHP

VAN

Burhan Kayatürk – AKP
Kayhan Türkmenoğlu – AKP
Pervin Buldan – Yeşil Sol Parti
Zülküf Uçar – Yeşil Sol Parti
Gülcan Kaçmaz Sayyiğit – Yeşil Sol Parti
Sinan Çiftyürek – Yeşil Sol Parti
Güldüren Varil – Yeşil Sol Parti
Mahmut Dindar – Yeşil Sol Parti

YALOVA

Ahmet Büyükgümüş – AKP
Meliha Akyol – AKP
Tahsin Becan – CHP

YOZGAT

Abdulkadir Akgül – AKP
Süleyman Şahan – AKP
İbrahim Ethem Sedef – MHP
Lütfullah Kayalar – İYİ Parti

ZONGULDAK

Muammer Avcı- AKP
Saffet Bozkurt – AKP
Ahmet Çolakaoğlu – AKP
Deniz Yavuzyılmaz – CHP
Eylem Ertuğ Ertuğrul – CHP

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 38 102
2. Fenerbahçe 38 99
3. Trabzonspor 38 67
4. Başakşehir 38 61
5. Kasımpasa 38 56
6. Beşiktaş 38 56
7. Sivasspor 38 54
8. Alanyaspor 38 52
9. Rizespor 38 50
10. Antalyaspor 38 49
11. Gaziantep FK 38 44
12. A.Demirspor 38 44
13. Samsunspor 38 43
14. Kayserispor 38 42
15. Hatayspor 38 41
16. Konyaspor 38 41
17. Ankaragücü 38 40
18. Karagümrük 38 40
19. Pendikspor 38 37
20. İstanbulspor 38 16
Takımlar O P
1. Eyüpspor 34 75
2. Göztepe 34 70
3. Sakaryaspor 34 60
4. Bodrumspor 34 57
5. Ahlatçı Çorum FK 34 56
6. Kocaelispor 34 55
7. Boluspor 34 53
8. Gençlerbirliği 34 51
9. Bandırmaspor 34 50
10. Erzurumspor 34 44
11. Ümraniye 34 43
12. Manisa FK 34 40
13. Keçiörengücü 34 40
14. Adanaspor 34 39
15. Şanlıurfaspor 34 38
16. Tuzlaspor 34 38
17. Altay 34 10
18. Giresunspor 34 7
Takımlar O P
1. M.City 38 91
2. Arsenal 38 89
3. Liverpool 38 82
4. Aston Villa 38 68
5. Tottenham 38 66
6. Chelsea 38 63
7. Newcastle 38 60
8. M. United 38 60
9. West Ham United 38 52
10. Crystal Palace 38 49
11. Brighton 38 48
12. Bournemouth 38 48
13. Fulham 38 47
14. Wolves 38 46
15. Everton 38 40
16. Brentford 38 39
17. Nottingham Forest 38 32
18. Luton Town 38 26
19. Burnley 38 24
20. Sheffield United 38 16
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 95
2. Barcelona 38 85
3. Girona 38 81
4. Atletico Madrid 38 76
5. Athletic Bilbao 38 68
6. Real Sociedad 38 60
7. Real Betis 38 57
8. Villarreal 38 53
9. Valencia 38 49
10. Deportivo Alaves 38 46
11. Osasuna 38 45
12. Getafe 38 43
13. Celta Vigo 38 41
14. Sevilla 38 41
15. Mallorca 38 40
16. Las Palmas 38 40
17. Rayo Vallecano 38 38
18. Cadiz 38 33
19. Almeria 38 21
20. Granada 38 21